Studio Retuszerskie

Specjalizuję się w retuszu high-end. Z dbałością o szczegóły i zamiłowaniem do perfekcji, dopasowuję zdjęcia do potrzeb i wizji klientów. Współpracuję z zawodowymi fotografami, agencjami reklamowymi i markami modowymi z całego świata. Moim klientem jest każdy, komu zależy na zyskaniu czasu i doskonałej, ponadstandardowej jakości finalnej pracy.

Oferta

Uważam, że dobry retusz powinien być niezauważalny na fotografii. Trzymam się zasady, że retusz służy do zmiany dobrych zdjęć w zdjęcia doskonałe, nie jest ratunkiem dla źle wykonanych fotografii.

Retuszuję fotografie beauty, portrety, zdjęcia modowe oraz różnego rodzaju inne fotografie komercyjne. Dodatkowo oferuję: reklamowy fotomontaż / matte painting, gradacja kolorów, renowacja fotografii. Korzystam z zaawansowanych, niedestruktywnych technik post-produkcji.

Zapraszam Cię do współpracy, opisz mi swój projekt na studio@szymongryko.pl

Narzędzia

Pracuję w odpowiednio oświetlonym stanowisku, na wysokiej klasy skalibrowanym monitorze graficznym NEC (Adobe RGB), korzystam z tabletu graficznego, oprogramowanie to Capture One i Adobe Photoshop.