SESJA PORTRETOWA W STUDIO
SZCZEGÓŁY OFERTY
• Godzinna sesja w studio z wieloma ujęciami
• Indywidualna praca z różnym typem oświetlenia
• Podgląd zdjęć na monitorze, w trakcie sesji na bieżąco omawiamy kierunek działań
• Link do galerii wszystkich zdjęć zrobionych podczas sesji, wybierasz na spokojnie zdjęcia do retuszu
 Profesjonalnie wyretuszowane zdjęcia otrzymasz do 10 dni roboczych
•​​​​​​​ Dostawa plików cyfrowych w formatach przystosowanych do druku oraz publikacji w sieci
PAKIET 5 ZDJĘĆ: 900 PLN 

PAKIET 10 ZDJĘĆ: 1700 PLN
DODATKOWE ZDJĘCIE: 150 PLN
ETAPY WSPÓŁPRACY
Etap 1: Wypełnij formularz kontaktowy.
Na stronie znajdziesz formularz kontaktowy, który jest pierwszym i jedynym krokiem do rozpoczęcia współpracy. Wypełnij go dokładnie, podając swoje dane kontaktowe, preferowany termin oraz krótki opis potrzeb i Twojej wizji sesji. Pomoże mi to lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania.
Etap 2: Potwierdzenie rezerwacji 
Po otrzymaniu wypełnionego formularza, skontaktuję się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności wybranego terminu oraz aby omówić szczegóły dotyczące sesji. Po mówieniu szczegółów poproszę Cię o wpłatę zaliczki o wysokości 100 zł w celu zarezerwowania sesji.
Etap 3: Sesja fotograficzna 
Przyjdź do studia na umówiony termin. O nic się nie martw, potraktuj to jako wspaniałą przygodę. Zadbam o każdy detal, tak abyś czuł/a się komfortowo i pewnie przed obiektywem. Przeprowadzę Cię przez cały proces, dając wskazówki dotyczące pozowania i ekspresji. Zanim się obejrzysz, będziemy mieli mnóstwo doskonałych zdjęć do selekcji. 
Na tym etapie ustalimy również czy wyrazisz zgodę na publikację Twojego wizerunku na tej stronie i w moich mediach społecznościowych. Pamiętaj, bez Twojej zgody nigdy nie będę publikować Twoich zdjęć. Masz pełną kontrolę nad swoim wizerunkiem!
Ustalimy także wstępnie na czym mam się skupić podczas post-produkcji i na tym zakończy się nasze spotkanie. Po spotkaniu utworzę galerię online, na którą prześlę wszystkie zdjęcia z naszej sesji, tak abyś na spokojnie wybrał/a zdjęcia do retuszu.
Etap 4: Retusz i dostarczenie zdjęć 
Po wyborze zdjęć, przystąpię do retuszu. Gotowe zdjęcia zostaną dostarczone na Twój  adres mailowy w formie plików cyfrowych - JPG i TIFF w pełnej rozdzielczości, gotowe do druku oraz w formatach przystosowanych do publikacji w internecie.
Powrót w górę